fbpx

Академія Української Урології м. Черкаси

Урологія лапароскопічна аденомектомія лапароскопічна простатекомія Лапароскопічна резекція нирки Перкутанна нефролітотрипсія цистолітотрипсія
Мiсце проведення:

Комунальне некомерційне підприємство "Черкаський обласний онкологічний диспансер" Центр пластичної, реконструктивної, малоінвазивної онкоурології та трансплантації нирки.

Формат: Воркшоп
За підтримки:

KARL STORZ Україна

Організатор

Роман Петрович Морару-Бурлеску

Завідувач відділу урології, нефрології та трансплантації нирки Клінічного центру онкології, гематології, трансплантології та паліативної допомоги ЧОР

уролог вищої категорії, онкохірург вищої категорії

аспірант кафедри хірургії №1 з курсом урології ВНМУ iм. М.І.Пирогова

Учасники

Возіанов Сергій Олександрович

Організатор Україна

Директор ДУ "Інститут урології ім. академіка О.Ф. Возіанова" НАМНУ, Академік НАМНУ України, лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки, лауреат премії АМН України, хірург вищої категорії, доктор медичних наук, професор, завідувач кафедри урології НУОЗУ імені П.Л. Шупика, завідувач відділу рентген-ендоурологіїї та літотрипсії ДУ "Інституту урології ім. акдеміка О.Ф. Возіанова" НАМНУ

Сагалевич Андрій Ігорович

Організатор Україна

д.мед.н., професор кафедри урології НУОЗУ ім.П.Шупика, лікар-уролог вищої категорії КОКЛ

Соснін Микола Дмитрович

Організатор Україна

к.мед.н., доцент кафедри урології НУОЗУ ім.П.Шупика, лікар-уролог вищої категорії ДУ "Інститут урології НАМНУ"

Капшук Олег Миколайович

Організатор Україна

завідувач клінічним високоспеціалізованим урологічним Центром з відділом трансплантації органів КНП "ВОКЛ ім. М.І. Пирогова ВоР", асистент курсу урології кафедри хірургії N1 ВНМУ ім. М.І. Пирогова

Гонцов Юрій Валентинович

Організатор Україна

к.мед.н, лікар-уролог вищої категорії КОКЛ

Про подію

Шановні колеги!
Запрошуємо вас прийняти участь у I з’їзді АУУ – Академії Української Урології м. Черкаси
У програмі заплановано 2 дні живої хірургії з детальним аналізом, коментуванням та розбором пацієнтів з обгрунтуванням методів хірургічного лікування і післяопераційного ведення пацієнтів!
В перший день заплановано 4 операції – м-ПНЛ

Другий день, заплановані операції: лапароскопічна аденомектомія, лапароскопічна простатекомія, лапароскопічна резекція нирки та цистолітотрипсія.

 

За участь у вебінарі «I Академія Української Урології» всім учасникам будуть надаватись сертифікати 10 балів за проходження безперервного професійного розвитку.
Для отримання сертифікату необхідно під час вебінару в 1 і 2 день написати в чаті або в коментарях своє ПІБ та місто а також відправити заявку з текстом « ПІП, місце роботи і місто проживання” на email адресу – Yuriy.Nakonechnyy@bionorica.ua

Заявки на email будуть прийматись до 20.08.2022 включно.

 

Мiсце проведення

Комунальне некомерційне підприємство "Черкаський обласний онкологічний диспансер" Центр пластичної, реконструктивної, малоінвазивної онкоурології та трансплантації нирки.

КНП "Черкаський обласний онкологічний диспансер Черкаської обласної ради". Центр пластичної реконструктивної та малоінвазивної онкоурології. Черкаський обласний онкологічний диспансер – це сучасний спеціалізований медичний заклад третього рівня надання медичної допомоги, акредитований на вищу акредитаційну категорію, який забезпечує кваліфіковану, стаціонарну та консультативну поліклінічну допомогу населенню і здійснює методичне керівництво організацією протиракової боротьби в області.

м. Черкаси вул. Менделєєва, 7

Організатори

Компанія «Біонорика»

Компанія «Біонорика» ‒ один із провідних світових виробників лікарських засобів рослинного походження. Наша мета полягає в тому, щоб зробити медицину більш природньою. Заради цього ми об’єднали сучасні дослідження у фармакології з цілющою силою рослин. Вже понад 80 років ми виробляємо ефективні препарати з високим рівнем доказаної ефективності.

Навчальний центр KARL STORZ Україна

Відкривши свій власний Навчальний центр, KARL STORZ надає можливість не тільки познайомитися з продукцією компанії, але і отримати консультацію досвідченого фахівця, відпрацювати отримані навички на практиці, опанувати професійне використання та обслуговування обладнання.

Національна медична академія післядипломної освіти імені П.Л. Шупика

НМАПО імені П. Л. Шупика - є закладом післядипломної освіти, що діє в статусі бюджетної установи на засадах неприбутковості, згідно з виданою ліцензією на провадження освітньої діяльності на певних рівнях вищої освіти, проводить наукову, науково-технічну та інноваційну діяльність, забезпечує організацію освітнього процесу і здобуття особами післядипломної освіти. Органом управління НМАПО імені П. Л. Шупика є Міністерство охорони здоров’я України.

Зв'яжіться з координатором з питань щодо події або для уточнення подробиць

Євгеній Медвецький
адміністратор