fbpx

Ендопротезування колінного суглоба з системою OrthoPilot® Elite від B.Braun Aesculap

Артроскопія і спортивна медицина
Мiсце проведення:

Медичний Центр «Medical Plaza»

Формат: Трансляція
За підтримки:

KARL STORZ Україна

Організатор

Ростислав Вадимович Титарчук

Завідувач відділенням Ортопедії та травматології

лікар-ортопед травматолог, фахівець в області артроскопії та ендопротезування суглобів

Учасники

Табунщик Євгеній Дмитрович

Організатор Україна

Business Development Manager AE/OT Aesculap Ортопедия

Про подію

До уваги ортопедів та травматологів!
2 листопада 2023 року, о 10:00 відбудеться пряма трансляція події 

“Ендопротезування колінного суглоба з системою OrthoPilot® Elite від B.Braun Aesculap”

у програмі:

  • Лекція – “Переваги використання навігаційної системи для хірурга і пацієнта під час ендопротезування колінного суглоба” 
  • Презентація – “Чому ендопротезування з навігаційною системою – стандарт майбутнього” 
  • Жива хірургія, операція –  “Ендопротезування колінного суглоба з системою OrthoPilot® Elite від B.Braun Aesculap” 

Пацієнт 1961р.н.

Діагноз – Лівобічний гонартроз 3 ст.

На зображеннях ви можете побачити Фінальний протокол операції, Кінематична вісь ДО ендопротезування, та Кінематична вісь Після встановлення ендопротеза а також рентгенівські знімки до та після операції

Також у запису доступний запис другої аналогічної операції , яка була виконана в той же день без онлайн трансляції.

Рентгенівськи знімки результатів другої операції також додано до галереї 

 

Мiсце проведення

Медичний Центр «Medical Plaza»

МЦ «Medical Plaza» - багатопрофільний медичний центр європейського рівня, знаходиться в м. Дніпро, має сертифікат Міжнародної системи Менеджменту якості ISO 9001:2015 та вищу акредитаційну категорію. Направлення медичного центру: хірургія, діагностика та лікування онкологічних захворюваннь, допоміжні репродуктивні технології, консультативна та діагностична допомога дорослим та дітям.

Дніпро, пр. Олександра Поля, 141-А

Дивитись на Google Maps  

Організатори

IRIMI GROUP

Хірургічний центр IRIMI Group створений чотирма лікарями-професіоналами, які мають більше 25 років стажу. Вони об‘єднали накопичений досвід, щоб створити в Дніпрі високотехнологічний хірургічний центр і пришвидшити розвиток медицини майбутнього в Україні.

B. Braun

Aesculap — це синонім компетентності в області хірургії. Маючи вже більше 156 років досвіду, компанія AESCULAP® продовжує і на сьогодні задавати стандарти в хірургії. Кількість кваліфікованих співробітників компанії у всьому світі становить приблизно 14 200 чоловік, з низ приблизно 3550 працюють у штаб-квартирі компанії в м. Тутлінген, Німеччина, і розробляють продукцію й рішення для всіх ключових хірургічних процесів. Незалежно від того, чи то хірургічні інструменти, шовний матеріал, мікроголки, імплантати чи стерильні контейнери — компанія AESCULAP® прагне до інновацій, які втілюють в життя досягнення медицини, завдяки неперервній дослідницькій роботі.

KARL STORZ

З моменту свого заснування в 1945 році сімейна компанія KARL STORZ перетворилася на світового виробника та дистриб'ютора ендоскопів, медичних інструментів та приладів. Асортимент ендоскопічного інструментарію для медицини людини та ветеринарії зараз налічує понад 15 000 найменувань продукції. Найновіші розробки KARL STORZ стосуються систем цифрової документації та комплексних концепцій операційних. Практикуючі лікарі з усього світу довіряють інноваційним рішенням від KARL STORZ!

ВІСТА

ВІСТА – компанія, яка спільними мріями та перспективами об’єднала експертів у галузі медицини і фармацевтики. Колектив однодумців ВІСТА уміє втілювати свої сміливі та інколи шалені мрії, першими відкривати нові горизонти, можливості та перспективи.

Зв'яжіться з координатором з питань щодо події або для уточнення подробиць

Євгеній Медвецький
адміністратор