fbpx

Face The Future Ukraine Medical Mission (Запис 19-20 жовтня 2023)

Загальна хірургія Оториноларингологія Пластична хірургія Хірургічна стоматологія та щелепно-лицева хірургія
Мiсце проведення:

Івано-Франківська обласна клінічна лікарня

Формат: Трансляція
За підтримки:

KARL STORZ Україна

Організатор

Комашко Наталія Анатоліївна

Лікар-отоларинголог

кандидат медичних наук, лікар-оториноларинголог вищої категорії

голова Української асоціації «Ендоскопічної хірургії голови та шиї»

Учасники

Пітер А. Адамсон

Організатор Канада

Доктор Адамсон є визнаним міжнародним педагогом і лідером у пластичній та реконструктивній хірургії обличчя. Він є професором Університету Торонто, президентом і засновником фонду Face the Future, який веде гуманітарні хірургічні місії по всьому світу.

Раймонд Чо

Організатор США

Доктор Чо є клінічним професором кафедри офтальмології та візуальних наук і директором окулопластичної та орбітальної хірургії в медичному центрі Векснера Університету штату Огайо, Колумбус, штат Огайо. Він є полковником армії США у відставці, має досвід лікування поранених у бойових діях в Іраку, і широко вважається експертом з навколоочних та орбітальних травм, пухлин та реконструкції.

Наталія Біскуп

Організатор США

доктор медичних наук, є сертифікований пластичний хірург Американської ради пластичної хірургії. Вона пройшла комплексну інтегровану програму резидентури з пластичної хірургії в Південній Каліфорнії. Потім вона закінчила стипендію з ущелин, черепно-лицевої та педіатричної пластичної хірургії в престижній дитячій лікарні Цинциннаті. Вона спеціалізується на пластичній хірургії розщілин, черепно-лицевої та дитячої пластичної хірургії, включаючи комплексну черепно-щелепно-лицеву реконструкцію. Вона пишається тим, що служить директором Канзаського центру розщелин і черепно-лицьових захворювань.

Метью Д. Брейс

Організатор Канада

медичний директор Guelph Facial Plastics & Guelph Surgical Suites. Доктор Брейс — пластичний і реконструктивний хірург обличчя, який практикує в основному у своєму приватному центрі Guelph Facial Plastics у Гуельфі, Онтаріо. Доктор Брейс має особливий інтерес до реконструктивної септоринопластики трансплантата ребра, черепно-щелепно-лицевої травми та реконструкції раку шкіри. Він захоплений своєю спеціальністю і любить навчати своїй справі.

Джонатан Р. Б. Трайтс

Організатор Канада

Доктор Трайтс є онкологічним та реконструктивним хірургом голови та шиї. Після медичної школи в Галіфаксі, Нова Шотландія, та резидентури в Лондоні, Онтаріо, він отримав стипендію з онкології голови та шиї та реконструктивної хірургії в Університеті Айови. Після короткого часу приватної практики др. Трайтс приєднався до групи Head & Neck в Університеті Далхаузі (відділення отоларингології – хірургії голови та шиї), де він практикує понад двадцять років. Його академічне призначення — доцент кафедри хірургії, який працює в основному в Центрі наук про здоров’я королеви Єлизавети II (Галіфакс, Нова Шотландія, Канада).

Доктор Прія Кесарвані

Організатор Канада

Доктор Прія Кесарвані — хірург із Торонто, штат Онтаріо, який займається лікуванням носового дихання, раку шкіри, захворювань щитовидної залози та естетичних проблем обличчя. Вона закінчила медичну школу в Сент-Луїсі, Міссурі, ординатуру з отоларингології голови та шиї в Рочестері, штат Нью-Йорк, і стипендію з пластичної та реконструктивної хірургії обличчя в Нью-Йорку, штат Нью-Йорк. Вона повернулася додому в Торонто в 2019 році, і вона сертифікована в Канаді та США.

Павло Славченко

Організатор Україна

Доктор мед. Наук Анестезіолог, клініка 360, Торонто, Онтаріо, Канада Особливий інтерес до анестезії для реконструкцій обличчя.

Копчак Андрій Володимирович

Організатор Україна

завідувач кафедри щелепно-лицевої хірургії та сучасних стоматологічних технологій Інституту післядипломної освіти НМУ імені О.О. Богомольця, доктор медичних наук, професор, Заслужений лікар України, лікар стоматолог-хірург Центру патології голови та шиї КНП КОР«Київська обласна клінічна лікарня». Вице-президент Асоціації хірургів стоматологів та щелепно-лицевих хірургів України.

Павличук Тетяна

Організатор Україна

доктор філософії (PhD) з медицини, асистент кафедри, стоматолог хірург. Тетяна Павличук працює лікарем-стоматологом-хірургом в Центрі патології голови та шиї КНП КОР «Київська обласна клінічна лікарня». З 2021 р. -асистент кафедри щелепно-лицевої хірургії та сучасних стоматологічних технологій Інституту післядипломної освіти НМУ імені О.О.Богомольця.

Кунах Тарас Григорович

Організатор, модератор Україна

Лікар оториноларинголог, Заслужений лікар України, Керівник Центру патології ЛОР органів клінічної лікарні «Феофанія», співзасновник Української асоціації ендоскопічної хірургії голови та шиї

Ягельський Євген Валентинович

Організатор Україна

Лікар-отоларинголог вищої категорії, хірург, співзасновник Української асоціації ендоскопічної хірургії голови та шиї

Родя Марія

Організатор Україна

Лікар оториноларинг, член команди “Still Strong”

Тітов Олександр

Організатор Україна

Лікар оториноларинг, член команди “Still Strong”

Ющенко Віктор Миколайович

модератор Україна

кандидат медичних наук, лікар-отоларинголог вищої категорії, пластичний хірург

Омерова Лейла Мідатівна

модератор Україна

Оториноларинголог вищої категорії, фахівець у галузі ендоскопічної риносинусохірургії, пластичної хірургії носа і вушних раковин, хірургії глотки і мигдалин.

Оріщак Остап

Організатор Україна

лікар отоларинголог, асистент кафедри ІФНМУ

Про подію

До уваги отоларингологів, пластичних та щелепно-лицьових хірургів!
17-20 жовтня о 9.00
Шановні колеги! Запрошуємо Вас на онлайн трансляцію операцій, які будуть відбуватись під час медичної місії «FACE THE FUTURE Ukrainian Medical Mission» у рамках симпозіуму “Реконструктивна хірургія голови та шиї у воєнний час”, під час якого команда американських, канадських та українських хірургів надаватиме медичну допомогу постраждалим від російської агресії в Україні військовим та цивільним, які отримали травми голови, обличчя та шиї.
Участь безкоштовна. 

План операцій:

(інформація доповнюється)

Мiсце проведення

Івано-Франківська обласна клінічна лікарня

Обласна клінічна лікарня надає висококваліфіковану, вузькоспеціалізовану стаціонарну і консультативну медичну допомогу за 35 спеціальностями. Заснована в 1949 році, обслуговує 1 млн. 100 тис дорослого населення області, є базовою координаційною установою щодо впровадження і розвитку передових медичних технологій , інновацій в управлінні, науково-практичною базою для кафедр медичного університету та медичного коледжу. З

Організатори

Still Strong

"Still Strong" (Все ще сильні) — благодійний лікарський проєкт, створений однодумцями та партнерами.

Face the Future Foundation

Зустрічаємо майбутнє разом Пластична реконструктивна хірургія обличчя, що рятує життя та змінює долі молодих людей зі складними деформаціями обличчя в усьому світі.

Razom for Ukraine

Razom for Ukraine - українсько-американська громадська організація, що була створена на підтримку народу України у його прагненні до демократії, справедливості та поваги прав людини.

Українська асоціація ендоскопічної хірургії голови та шиї

Українська асоціація ендоскопічної хірургії голови та шиї – громадська організація, яка створена для розвитку, навчання та популяризації в Україні та за її межами ендоскопічних технік хірургічного лікування патологій органів голови та шиї. Поширюємо нові методики, ділимося власним досвідом, проводимо навчальні науково-практичні мастеркласи.

Пацієнти України

Ми хочемо бачити країну, в якій пацієнти мають доступ до всіх необхідних їм ліків шляхом впровадження ефективної медицини, в якій активісти від пацієнтів сприймаються з повагою, мають доступ до необхідної інформації, володіють навичками стратегічної роботи та співпрацюють з державою, яка функціонує абсолютно прозоро, відповідально та відкрито.

Materialise

Materialise - міжнародна продуктова компанія з головним офісом в Бельгії, що є лідером в галузі 3D друку та моделювання, зокрема, медичного напряму. Останній фокусується на віртуальному плануванні операцій, створенні індивідуальних імплантів, а також розробці відповідного програмного забезпечення. Маючи 30+ років досвіду, компанія пропонує широкий спектр рішень - як стандартних, так і персоналізованих - для краніо-щелепно-лицьових (CMF) операцій.

Спонсори

Благодійна організація «Благодійний Фонд «Чисті Серцем»

Спонсор

Реабілітація травм війни

Спонсор

Yellowblue Force Foundation

Спонсор

компанія TRANSMED

Спонсор

компанія KARL STORZ

Спонсор

компанія Medtronic

Спонсор

МЕТІНВЕСТ

Спонсор

Direct Relief

Спонсор

Зв'яжіться з координатором з питань щодо події або для уточнення подробиць

Євгеній Медвецький
адміністратор