fbpx

FESS хірургія на межі двох спеціальностей. 4 зустріч. Ukrainian FESS Club.

Оториноларингологія FESS Хірургічна стоматологія та щелепно-лицева хірургія
Мiсце проведення:

U’Clinic

Формат: Майстер-клас
За підтримки:

KARL STORZ Україна

Організатор

Тетяна Юріївна Запорожець

асистент кафедри пластичної та реконструктивної хірургії з ТУ по функціональній ринохірургіі НМУ ім. О.О.Богомольця

кандидат медичних наук

лікар отоларинголог дитячий/дорослий вищої категорії, пластичний хірург

Учасники

Копчак Андрій Володимирович

Організатор Україна

Завідувач кафедри щелепно-лицьової хірургії та сучасних стоматологічних технологій Інституту післядипломної освіти НМУ імені О. О. Богомольця, доктор медичних наук, професор

Кунах Тарас Григорович

Організатор Україна

Керівник Центру патології ЛОР органів КЛ «Феофанія» ДУС, лікар-отоларинголог вищої категорії, онкоотоларинголог, Заслужений лікар України, співзасновник Української асоціації ендоскопічної хірургії голови та шиї

Пилипюк Дмитро Миколайович

Організатор Україна

Хірург-отоларинголог вищої категорії, Провідний спеціаліст Інституту VIRTUS

Ягельський Євген Валентинович

Організатор Україна

Лікар-отоларинголог вищої категорії, ЛОР-хірург клініки пластичної хірургії та естетичної медицини "Нове Тіло", співзасновник "Української асоціації ендоскопічної хірургії голови та шиї"

Павличук Тетяна Олександрівна

Організатор Україна

Асистент кафедри щелепно-лицевої хірургії та сучасних стоматологічних технологій Інституту післядипломної освіти, PhD

Про подію

До уваги оториноларингологів та щелепно-лицьових хірургів!

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас на четверту зустріч Ukrainian FESS Club, яка пройде у співпраці з щелепно-лицьовими хірургами

Планується обговорення клінічних випадків, розгляд даних досліджень, відповідність КТ картини до інтраопераційної, розробка тактики та звичайно жива трансляція операцій.

Висловлюємо щиру подяку за вашу активну участь!

Зустріч відбудеться у online форматі.  Будь ласка приймайте активну участь в обговоренні у коментарях на сторінці трансляції та у чаті YouTube. Також будемо раді врахувати ваші побажання в плануванні наступних зустрічей.

План оперативних втручань:

Перший пацієнт.

ДЗ: Хронічний верхньощелепний, фронтальний, сфеноїдальний синусит ліворуч (одонтогенного генезу). Хронічний етмоїдит ліворуч. Міцетома. Вазомоторний риніт.

(Оперуватиме Запорожець Т.Ю.)

Другий пацієнт.

DS: Лікворна фістула, назальна лікворея. Деформація носової перегородки.
OP: Пластика лікворної фістули.

(Оперуватиме Пилипюк Д.М.)

 

Третій пацієнт.

ДЗ: Викривлення переділки носа. Хронічний лівобічний одонтогенний гаймороетмоїдит. Хронічний правобічний гаймороетмоїдит (с-м подвійного вустя). Хронічний лівобічний фронтит. Гіпертрофія середньої носової раковини праворуч (concha bullosa). Хронічний вазомоторний риніт.

Рекомендовано:
Хірургічне лікування в плановому порядку: септопластика, радіохвильова вазотомія, ендоскопічна ендоназальна двобічна гаймороетмоїдотомія, правобічна середня турбінопластика, лівобічна фронтотомія

(Оперуватимуть – Ягельський Є. В. та Павличук Т. О.)

 

Скріншоти КТ можна подивитись в галереї:

 

Увага!!! Вперше ми надаємо можливість живого спілкування з учасниками  Ukrainian FESS Club для всіх бажаючих  через платформу ZOOM

Усіх бажаючих просимо надсилати листа на адресу info@endotraining.com.ua з темою “Участь  у Ukrainian FESS Club 4 зустріч, ZOOM”, а в тілі листа ПІБ та email на який відкриємо доступ,  за 2 доби до початку отримаєте посилання. 

 

Мiсце проведення

U’Clinic

U’Clinic - це сучасний лікувально-діагностичний центр з великим спектром медичних послуг, який забезпечить точну діагностику, якісне і комплексне лікування, комфортні умови перебування, і найголовніше - безпека пацієнтів. Наш професійний підхід, з використанням доказової медицини та передових технологій для діагностики та лікування забезпечить наших пацієнтом всім необхідним для якнайшвидшого одужання.

м. Київ, вул. Львівська 49

Дивитись на Google Maps  

Організатори

KARL STORZ

З моменту свого заснування в 1945 році сімейна компанія KARL STORZ перетворилася на світового виробника та дистриб'ютора ендоскопів, медичних інструментів та приладів. Асортимент ендоскопічного інструментарію для медицини людини та ветеринарії зараз налічує понад 15 000 найменувань продукції. Найновіші розробки KARL STORZ стосуються систем цифрової документації та комплексних концепцій операційних. Практикуючі лікарі з усього світу довіряють інноваційним рішенням від KARL STORZ!

Українська асоціація ендоскопічної хірургії голови та шиї

Українська асоціація ендоскопічної хірургії голови та шиї – громадська організація, яка створена для розвитку, навчання та популяризації в Україні та за її межами ендоскопічних технік хірургічного лікування патологій органів голови та шиї. Поширюємо нові методики, ділимося власним досвідом, проводимо навчальні науково-практичні мастеркласи.

Клінічна лікарня "Феофанія"

Клінічна лікарня "Феофанія" - це більше 50 років досвіду, лідерства і професіоналізму у медичній галузі

Інститут пластичної хірургії "VIRTUS"

Майже 30 років в Інституті VIRTUS наші лікарі повертають здоров’я і красу. Ми пропонуємо комбінацію хірургічних методик та інших можливостей сучасної медицини. І нині про нас говорять не рекламні ролики, а десятки тисяч голосів щасливих пацієнтів в ефірі «сарафанного радіо»! Операції, які провели наші хірурги, витримали перевірку часом і це – привід для професійної гордості!

Клініка сучасної пластичної хірургії «Nove Tilo»

У стінах центру «Nove Tilo» працюють висококваліфіковані професіонали c багаторічним досвідом, які проводять як естетичні, так і реконструктивні пластичні операції будь-якої складності, здійснюють ефективне лікування ЛОР-захворювань, а за допомогою медичної косметології омолоджують і покращують стан шкіри. Тут створені всі необхідні умови для зручності і комфорту пацієнтів: починаючи з консультацій суміжних фахівців, лабораторних обстежень, закінчуючи проведенням операцій і здійсненням всіх необхідних реабілітаційних заходів

Зв'яжіться з координатором з питань щодо події або для уточнення подробиць

Євгеній Медвецький
адміністратор