fbpx

Інтенсивний курс з діагностичної та оперативної гістероскопії

Гінекологія Гістероскопія
Мiсце проведення:

Навчальний центр "KARL STORZ" Україна

Формат: Лекція Тренінг
За підтримки:

KARL STORZ Україна

Організатор

Анна Вікторівна Новосад

Лікар акушер-гінеколог

Кандидат медичних наук

лікар акушер-гінеколог вищої категорії, асистент кафедри сучасних технологій медичної діагностики та лікування НМУ імені О.О. Богомольця, член ESGE, ESGO та ESAG

Про подію

Гістероскопія сьогодні є одним з основних напрямків у галузі гінекології.

Основна мета цього курсу – надати достатню інформацію для виконання безпечних гістероскопічних операцій, пояснити принципи розтягування порожнини матки, а також ознайомити із видами обладнання для виконання різних типів внутрішньоматкових втручань.

Надзвичайна увага буде приділена інструментальному обладнанню, ролі гістероскопії при безплідді з прогнозуванням ускладнень та їх лікуванню.

Теоретично-практичний курс з гістероскопії, підходить як для оперуючих гінекологів, так і для тих хто має намір виконувати  офісні (амбулаторні втручання), так як розглядаються всі аспекти як амбулаторної так і розширеної стаціонарної гістероскопії.

Курс поєднує теоретичні знання, а також відпрацювання практичних навиків на різних тренажерах, починаючи від оволодіння технікою візуалізації до виконання діагностичних біопсій, поліпектомій, розділення внутрішньоматкових перетинок, резекцій та абляцій.

Практичні заняття відбуваються
на тренажерах GESEA з використанням сучасного обладнання KARL STORZ, що надає можливість повної симуляції роботи в операційній.

УВАГА! Дати попередньої реєстрації з 1 по 30 серпня 2024 року.

Тривалість курсу – 1 день у складі групи з 6 осіб

Вартість курсу –  5000, грн.

Індивідуальні заняття 4 години. Вартість 7000 грн

 *Можливе проведення комбінованих курсів за попередньою домовленістю

У вартість курсу включено кава-брейк та обід.

Узгодження дати, питання щодо оплати узгоджуються індивідуально після попередньої реєстрації за посиланням – https://forms.gle/FyNmozZXF85bnLow9

З приводу додаткових питань зв’яжіться будь ласка з координатором події.

Мiсце проведення

Навчальний центр "KARL STORZ" Україна

Відкривши свій власний Навчальний центр, KARL STORZ надає можливість не тільки познайомитися з продукцією компанії, але і отримати консультацію досвідченого фахівця, відпрацювати отримані навички на практиці, опанувати професійне використання та обслуговування обладнання. Навчальний центр KARL STORZ спланований і оснащений найсучаснішим обладнанням, що дозволяє проводити заходи на найвищому рівні

проспект Героїв Сталінграда, 2д, оф. 717, Київ, 04210

Дивитись на Google Maps  

Організатори

Компанія «Біонорика»

Компанія «Біонорика» ‒ один із провідних світових виробників лікарських засобів рослинного походження. Наша мета полягає в тому, щоб зробити медицину більш природньою. Заради цього ми об’єднали сучасні дослідження у фармакології з цілющою силою рослин. Вже понад 80 років ми виробляємо ефективні препарати з високим рівнем доказаної ефективності.

Універсальна клініка «Оберіг»

Універсальна клініка «Оберіг» розпочала роботу в 2008 році, керуючись кредо “розумна медична допомога”. З тих пір ми працювали чесно й прозоро, лікували доказово, раціонально й виключно ефективно. “Оберіг” розвивається. У лікуванні кидає виклик онкозахворюванням в Україні, залишаючись універсальною клінікою й впроваджуючи інновації в усіх напрямах.

Зв'яжіться з координатором з питань щодо події або для уточнення подробиць

Новосад Анна Вікторівна
координатор