fbpx

Лапароскопічна низька передня резекція прямої кишки з використанням ICG технології для контролю кровопостачання анастомозу

Загальна хірургія Низька передня резекція прямої кишки Лапароскопія
Мiсце проведення:

Медичний Центр «Medical Plaza»

Формат: Трансляція
За підтримки:

KARL STORZ Україна

Організатор

Дмитро Юрійович Савенков

Завідувач онкохірургічним відділенням Клінічнного онкологічного диспансеру м. Дніпро

лікар-онкохірург вищої категорії

Про подію

До уваги хірургів та онкохірургів!
Шановні колеги!
1 липня 2023 року. о 10.30 запрошуємо вас на пряму трансляцію операції “Низька передня резекція прямої кишки з використанням ICG технології для контролю кровопостачання анастомозу”, яку буде виконано за допомогою системи IMAGE1 S™ Rubina® – NIR/ICG від KARL STORZ

Мiсце проведення

Медичний Центр «Medical Plaza»

МЦ «Medical Plaza» - багатопрофільний медичний центр європейського рівня, знаходиться в м. Дніпро, має сертифікат Міжнародної системи Менеджменту якості ISO 9001:2015 та вищу акредитаційну категорію. Направлення медичного центру: хірургія, діагностика та лікування онкологічних захворюваннь, допоміжні репродуктивні технології, консультативна та діагностична допомога дорослим та дітям.

Дніпро, пр. Олександра Поля, 141-А

Дивитись на Google Maps  

Організатори

IRIMI GROUP

Хірургічний центр IRIMI Group створений чотирма лікарями-професіоналами, які мають більше 25 років стажу. Вони об‘єднали накопичений досвід, щоб створити в Дніпрі високотехнологічний хірургічний центр і пришвидшити розвиток медицини майбутнього в Україні.

Навчальний центр KARL STORZ Україна

Відкривши свій власний Навчальний центр, KARL STORZ надає можливість не тільки познайомитися з продукцією компанії, але і отримати консультацію досвідченого фахівця, відпрацювати отримані навички на практиці, опанувати професійне використання та обслуговування обладнання.

Зв'яжіться з координатором з питань щодо події або для уточнення подробиць

Євгеній Медвецький
адміністратор