fbpx

Майстер Клас “Гістероскопія. Основи успіху хірурга”

Гінекологія Гістероскопія
Мiсце проведення:

Навчальний центр KARL STORZ Україна

Формат: Вебінар
За підтримки:

KARL STORZ Україна

Учасники

Стефано Беттокки

Лектор Італія

Доктор медицини, професор, голова гінекологічної ендоскопічної служби та доцент університету Альдо Моро в Барі, Італія. Він винахідник і творець у співпраці з KARL STORZ 6 запатентованих ендоскопічних пристроїв. Професор Беттоккі є членом багатьох медичних товариств, отримав кілька призів та нагород за свою роботу і був запрошений спікером на конгреси по всьому світу. Він також є автором значної кількості публікацій у наукових журналах.

Шахрзад Ансари

Лектор Іран

Д-р Шахрзад Ансарі - акушер-гінеколог, фахівець з безпліддя, працює в Day General hospital і в Mehr IVF центрі в Тегерані, Іран. Її основним інтересом є лікування безпліддя, лапароскопія і складна гістероскопічна хірургія. Має великий досвід використання гістероскопічних морцелляторів і є консультантом компанії STORZ. Вона відомий викладач та організатор семінарів з гістероскопії. Має безліч національних і міжнародних публікацій в області гінекології.

Анна Новосад

Лектор Україна

Анна Новосад - акушер-гінеколог вищої категорії, кандидат мед.наук . Автор близько 15 наукових праць як у вітчизняній, так і зарубіжній літературі. З 2012 року веде викладацьку діяльність і з 2016 року є співробітником Інституту післядипломної освіти Національного медичного університету імені О.О. Богомольця. Сферою професійних інтересів є оперативна гінекологія з використанням малоінвазивних технологій, внутрішньоматкова хірургія, діагностика та лікування безпліддя, планування та ведення вагітності, діагностика та лікування патології шийки матки, ультразвукова діагностика в акушерстві та гінекології, а також онкологічна і ендокринна гінекологія.

Про подію

Шановні друзі!

З радістю хочемо вас запросити  отримати унікальний досвід на дводенному онлайн Майстер-класі “Гістероскопія. Основи успіху хірурга” який проводитимуть відомі експерти в цій галузі.

Захід складатиметься з двох частин першу з яких проводить засновник методу “офісної гістероскопії” проф. Стефано Беттоккі. Його Соло-курс

був створений з метою опанування новою гістероскопічною «філософією», новим шляхом виконання обстеження, щоб зробити його доступнішим та легшим.

На відміну від минулого, гістероскопія зараз досягла своєї зрілості та мети, для якої вона була розроблена: бути діагностичним та терапевтичним методом, доступним кожному, а отже, легко виконуватись.

З цим новим підходом анестезія (або будь -який тип знеболення) не потрібні, як і використання дзеркал та пульовок на шийці матки.

Ось чому проф. Стефано Беттоккі, творець вагіноскопічної техніки та амбулаторної гістероскопії (офісної), а також відповідних ендоскопічних інструментів, занурить нас у цей фантастичний світ, у якому відкриє всі секрети інструментів, ознайомить із найсучаснішими діагностичними та лікувальними техніками для використання при цервікальній та матковій патологіях.

Слухачам буде надана інформація про технічні деталі обладнання та деякі особливості та нюанси, які слід знати для вдосконалення своїх практичних навичок.

Друга частина буде висвітлювати аспекти використання гістероскопії у репродуктивній медицині, при різних внутрішньоматкових патологіях, таких як міоми матки, гіперпластичні процеси та поліпи ендометрію, а також  детально буде освітлена робота внутрішньоматкових шейверів для використання в амбулаторних умовах та умовах  операційної. Другий день будуть проводити експерти Шахрзад Ансарі (консультант компанії KARL STORZ та спеціаліст по ДРТ та гістероскопії) та Анна Новосад (лікар акушер-гінеколог, асистент кафедри сучасних технологій медичної діагностики та лікування НМУ імені О.О.Богомольця, куратор школи гістероскопії).

Передбачено синхронний переклад!

Всі учасники, які прийняли участь у вебінарі отримають сертифікат з QR-кодом та відповідною кількістю балів (20 балів) за критеріями нарахування безперервного професійного розвитку відповідно до Порядку проведення атестації лікарів, затвердженого наказом МОЗ України від 22.02.2019 No 446.

Сертифікати будуть надіслані на електронну адресу, вказану при реєстрації впродовж двох тижнів після завершення події.

Заяви про відмову від прийняття участі, та повернення коштів які надійшли пізніше ніж за три дні до початку вебінару не прийматимуться.

УВАГА!

Дату проведення першої частини змінено на 03/11/2021

Для прийняття участі у події вам потрібно сплатити вартість  послуги а також бути зареєстрованими на сайті  https://telemedicine.endotraining.com.ua/reyestracziya/   у якості глядача (при заповненні поля “логін” рекомендуємо використовувати щось складніше ніж просто ім’я), при реєстрації на сайті обов’язково вказати ту ж електронну адресу, яку ви вказали при оформленні купівлі квитка

За добу до початку вебінару ви отримаєте посилання на електронну адресу для входу на сторінку вебінара на якій треба буде авторизуватись за вашими обліковими даними.

Будь ласка уважно заповнюйте всі поля для виключення помилок при реєстрації та оформленні сертифіката

Квитки по промокоду будуть перевірятись за списками наданими компанією “Біонорика” якщо вас немає в списку – обирайте стандартний квиток.

ВАЖЛИВО!

Реєстрація та прийом оплат на подію закінчується в понеділок 01.11.2021. Отже, якщо ви вирішили прийняти участь – будь ласка не зволікайте!

Запис вебінара буде доступний до перегляду до 15 листопада 2021 року.

У разі виникнення будь яких питань прохання звертатись за контактами, вказаними на сайті.

Розклад події

11.03.2021

00.00 - 00.00
• Гістероскопи: як їх збирати, чистити, стерилізувати та підтримувати • Гістероскопи: поради та підказки • 5 фр. інструменти: як їх вибрати • Зняття стресу: принципи та вибір • Зняття стресу: поради та підказки • Енергії: принципи та застосування для пацієнта • Комплект обладнання для амбулаторної гістероскопії • Відбір пацієнтів: принципи • Вагіноскопічний підхід: принципи, поради та підказки • 30 ° огляд: принципи, поради та підказки • Як оглянути порожнину матки • Біопсії • Поліпи: лікування, поради та підказки • Міоми: лікування, поради та підказки • Аденоміоз • Синехія • Аномалії матки • Перегородка • Злуки • Ендометрит та ендометріоз • Злоякісні захворювання
Проф. Стефано Беттоккі

11.05.2021

00.00 - 00.00
Розділ 1: Філософія ІБШ (Інтегрований Бігатті Шейвер) Розділ 2: Що таке ІБШ Розділ 3: Переваги та недоліки Розділ 4: Показання до застосування ІБШ Розділ 5: Як працювати з ІБШ та відео оперативних втручань Поліпектомія Перегородки та поліпи Міомектомія Залишки плаценти та елементів плідного яйця Гіперплазія ендометрію Розділ 6: Поради та рекомендації
Шахрзад Ансарі
00.00 - 00.00
Гистероскопія при внутрішньоматкових патологіях в умовах COVID-19 (зокрема гіперпластичні процеси, поліпи ендометрію, субмукозні міоми матки та аденоміоз) Шляхи уникнення ускладнень при гістероскопіі.
Анна Новосад

Мiсце проведення

Навчальний центр KARL STORZ Україна

Відкривши свій власний Навчальний центр, KARL STORZ надає можливість не тільки познайомитися з продукцією компанії, але і отримати консультацію досвідченого фахівця, відпрацювати отримані навички на практиці, опанувати професійне використання та обслуговування обладнання. Навчальний центр KARL STORZ спланований і оснащений найсучаснішим обладнанням, що дозволяє проводити заходи на найвищому рівні.

м. Київ, пр-т Героїв Сталінграда 2д, оф. 717

Спонсори

Компанія «Біонорика»

Генеральний спонсор

Універсальна клініка «Оберіг»

Інформаційний спонсор