fbpx

Оперативна гінекологія з використанням системи Rubina™ від KARL STORZ

Гінекологія Гістеректомія Онкогінекологія Хірургічне лікування ендометріозу
Мiсце проведення:

Сумський обласний клінічний онкологічний диспансер

Формат: Трансляція
За підтримки:

KARL STORZ Україна

Організатор

Дмитро Георгійович Сумцов

Завідувач онкогінекологічного відділення

кандидат мед. наук

Лікар-онкогінеколог вищої кваліфікаційної категорії

Учасники

Нігуца Ігор Павлович

Організатор

Кандидат медичних наукдиректор Медичного Центру "Esperanto MED"

Про подію

Шановні колеги!

Запрошуємо до перегляду трансляції події , яка відбудеться в рамках обміну досвідом з використанням найсучаснішого ендоскопічного обладнання.

Під час першого дня трансляції буде проведено два оперативних втручання:

Глибокий інфільтративний ендометріоз.

Під час другого дня буде проведено такі оперативні втручання:

Симультантна операція – Тотальна гістеректомія з селективною лімфодисекцією з використанням ICG та Радикальна резекція молочної залози з використанням ICG

Мiсце проведення

Сумський обласний клінічний онкологічний диспансер

Сумський обласний клінічний онкологічний диспансер являється центром медико-консультативної та високо-спеціалізованої допомоги онкологічним хворим, в стаціонарних відділеннях якого надається спеціальне лікування за допомогою хірургічного, променевого та хіміотерапевтичного методів. В онкогінекологічному відділенні надається спеціалізована медична допомога онкологічним хворим з передпухлинними та злоякісними захворюваннями жіночих статевих органів. Основні напрямки діяльності – хірургічне лікування пацієнток з передпухлинними та злоякісними захворюваннями шийки матки (дисплазія та рак шийки матки), ендометрія (атипова гіперплазія та карцинома «insitu» ендометрія , рак тіла матки), саркома матки, додатків матки (кістоми яєчників, рак яєчників та маткових труб) та вульви.

м. Суми, вул. Привокзальна, 31

Організатор

Медичний центр "Esperanto MED"

Медичний центр Esperanto MED - Комплексне лікування та профілактика захворювань. Сучасна хірургічна клініка Півдня України. Тільки передові технології. Можливості нашого опер блоку забезпечують виконання повного обсягу оперативних втручань за напрямками: • гінекологія; • онкогінекологія; • загальна хірургія; • дитяча хірургія; • пластична хірургія; • ЛОР - хірургія.