fbpx

Практичний курс “Лапароскопія в гінекології”

Гінекологія Лапароскопія
Мiсце проведення:

Навчальний центр "KARL STORZ" Україна

Формат: Лекція Тренінг
За підтримки:

KARL STORZ Україна

Організатор

Анна Вікторівна Новосад

Лікар акушер-гінеколог

Кандидат медичних наук

лікар акушер-гінеколог вищої категорії, асистент кафедри сучасних технологій медичної діагностики та лікування НМУ імені О.О. Богомольця, член ESGE, ESGO та ESAG

Про подію

Лапароскопічна хірургія в гінекології швидко розвивається і вимагає спеціального навчання. Хоча й можна застосовувати багато принципів відкритої хірургії, виконання лапароскопічних процедур вимагає від Вас володіти іншими навиками.

Наш курс має на меті дати Вам можливість опанувати різні хірургічні техніки, розвиваючи необхідні психомоторні здібності та навчившись користуватися ендоскопічним обладнанням.

Основна мета цього курсу — надати учасникам необхідні знання та психомоторні навички, відпрацьовуючи всі процедури на тазових тренажерах та тваринних моделях, щоб перенести їх у живу хірургію.

Ми намагаємось зробити навчання настільки інтерактивним, наскільки це можливо, з відпрацюванням практичних навиків, живою хірургією та доповнює все це активна дискусія

Курс в першу чергу призначений для гінекологів, але також буде цікавий хірургам, які виконують гінекологічні оперативні втручання разом зі своїми колегами.

З технічної точки зору, це базовий курс для тих хто має намір оволодіти техніками ендоскопічної хірургії в гінекології, а також для тих хто потребує вдосконалення навиків шиття.

 

ПРОГРАМА КУРСУ:

  • Облаштування операційної, особливості інструментарію та техніки поводження з ним.
  • Джерела енергії – принципи та підводні камені
  • Техніка входу в черевну порожнину
  • Основи лапароскопічної анатомії
  • Техніки ендоскопічного шиття та накладання вузлів
  • Ускладнення в лапароскопії

 

Практичні заняття відбуваються
на тренажерах GESEA з використанням сучасного обладнання KARL STORZ, що надає можливість повної симуляції роботи в операційній.

УВАГА! Дати попередньої реєстрації з 1 по 30 серпня 2024 року.

Тривалість курсу – 2 дні по 5 годин у складі групи з 6х осіб

Вартість курсу –  6000, грн.

Індивідуальні заняття 4 години. Вартість 7000 грн

 *Можливе проведення комбінованих курсів за попередньою домовленістю

У вартість курсу включено кава-брейк та обід.

Узгодження дати, питання щодо оплати узгоджуються індивідуально після попередньої реєстрації за посиланням – https://forms.gle/bJpFw9SReCS8JPwE8

З приводу додаткових питань зв’яжіться будь ласка з координатором події.

 

Мiсце проведення

Навчальний центр "KARL STORZ" Україна

Відкривши свій власний Навчальний центр, KARL STORZ надає можливість не тільки познайомитися з продукцією компанії, але і отримати консультацію досвідченого фахівця, відпрацювати отримані навички на практиці, опанувати професійне використання та обслуговування обладнання. Навчальний центр KARL STORZ спланований і оснащений найсучаснішим обладнанням, що дозволяє проводити заходи на найвищому рівні

проспект Героїв Сталінграда, 2д, оф. 717, Київ, 04210

Дивитись на Google Maps  

Організатори

Компанія «Біонорика»

Компанія «Біонорика» ‒ один із провідних світових виробників лікарських засобів рослинного походження. Наша мета полягає в тому, щоб зробити медицину більш природньою. Заради цього ми об’єднали сучасні дослідження у фармакології з цілющою силою рослин. Вже понад 80 років ми виробляємо ефективні препарати з високим рівнем доказаної ефективності.

Універсальна клініка «Оберіг»

Універсальна клініка «Оберіг» розпочала роботу в 2008 році, керуючись кредо “розумна медична допомога”. З тих пір ми працювали чесно й прозоро, лікували доказово, раціонально й виключно ефективно. “Оберіг” розвивається. У лікуванні кидає виклик онкозахворюванням в Україні, залишаючись універсальною клінікою й впроваджуючи інновації в усіх напрямах.

Зв'яжіться з координатором з питань щодо події або для уточнення подробиць

Новосад Анна Вікторівна
координатор