fbpx

SOLIDARITY LIVE SURGERY

Гінекологія Гістеректомія Пролапс
Мiсце проведення:

CICE - Міжнародний центр ендоскопічної хірургії - Клермон-Ферран

Формат: Трансляція
За підтримки:

KARL STORZ Україна

Організатор

Бочоришвілі Реваз Георгійович

Директор Міжнародного Центру ендоскопічної хірургії (CICE) м. Клермон-Ферран

професор, доктор медицини, акушер-гінеколог, лапароскопічний хірург

Учасники

Кукіна Галина Олександрівна

організатор Україна

Лікар-гінеколог

Про подію

До уваги гінекологів!

25 листопада 10.00 за київським часом.

Шановні колеги! Запрошуємо вас на пряму трансляцію хірургії пролапсу та гістеректомії Професора Реваза Бочоришвілі на підтримку України – SOLIDARITY LIVE SURGERY

Форма проведення – онлайн

Вартість – 800 грн*.

Всі кошти зібрані з прямої трансляції спрямовуються на забезпечення 128-ї бригади ЗСУ теплим одягом.

Увага! Для участі у події вам потрібно буде сплатити внесок за посиланням:

https://send.monobank.ua/jar/5FZQSoZ9kr

або за номером картки Банки 5375 4112 0003 7179

Будь ласка у коментарі про оплату вказуйте своє прізвище та email та надішліть скриншот або квитанцію з вашими даними(ПІБ та email) на нашу електронну адресу info@endotraining.com.ua

Також вам потрібно бути зареєстрованими на сайті https://endotraining.com.ua/ у розділі “Телемедицина” (обов’язково використовуйте ту саму електронну адресу, яку ви вказували при оплаті).

За 2 доби до початку події ви отримаєте посилання на сторінку заходу. Запис конференції буде доступний протягом двох місяців після завершення події.

*мінімальний внесок для отримання доступу до трансляції, будемо дуже вдячні якщо хтось має можливість допомогти більше

Про використання коштів буде опублікований звіт.

Мiсце проведення

CICE - Міжнародний центр ендоскопічної хірургії - Клермон-Ферран

Міжнародний центр ендоскопічної хірургії (CICE) був створений у 1990 році професором Морісом-Антуаном Брюа у спільній динаміці еволюції хірургічної техніки та нових технологій зображення. Курси, що надаються в CICE, від вступу до передових методів, спрямовані на лікарів-інтернів і керівників клінік, а також на більш досвідчених хірургів, а також на всіх інших хірургічних спеціальностей. Практичні оцінки також є частиною цільових цілей. Щороку CICE вітає понад 1000 людей з усіх національних і міжнародних професій. Його технічна платформа останнього покоління відкрита для інших спеціальностей і співпраці, зокрема для інтервенційної візуалізації. Дослідження та розробки, оцінка та проектування нових інструментів, фундаментальні дослідження та створення мультимедійних засобів навчання є іншими видами діяльності CICE.

28 Pl. Henri Dunant, 63000 Clermont-Ferrand, Франція

Дивитись на Google Maps  

Організатори

Навчальний центр KARL STORZ Україна

Відкривши свій власний Навчальний центр, KARL STORZ надає можливість не тільки познайомитися з продукцією компанії, але і отримати консультацію досвідченого фахівця, відпрацювати отримані навички на практиці, опанувати професійне використання та обслуговування обладнання.

Компанія «Біонорика»

Компанія «Біонорика» ‒ один із провідних світових виробників лікарських засобів рослинного походження. Наша мета полягає в тому, щоб зробити медицину більш природньою. Заради цього ми об’єднали сучасні дослідження у фармакології з цілющою силою рослин. Вже понад 80 років ми виробляємо ефективні препарати з високим рівнем доказаної ефективності.

Зв'яжіться з координатором з питань щодо події або для уточнення подробиць

Євгеній Медвецький
адміністратор