fbpx

Ukrainian FESS Club. 2 зустріч. Складні випадки FESS хірургії

Оториноларингологія FESS
Мiсце проведення:

Університетська клініка

Формат: Вебінар Майстер-клас
За підтримки:

KARL STORZ Україна

Організатор

Тетяна Юріївна Запорожець

асистент кафедри пластичної та реконструктивної хірургії з ТУ по функціональній ринохірургіі НМУ ім. О.О.Богомольця

кандидат медичних наук

лікар отоларинголог дитячий/дорослий вищої категорії, пластичний хірург

Учасники

Кунах Тарас Григорович

Організатор Україна

Керівник Центру патології ЛОР органів КЛ «Феофанія» ДУС, лікар-отоларинголог вищої категорії, онкоотоларинголог, Заслужений лікар України, співзасновник Української асоціації ендоскопічної хірургії голови та шиї

Пилипюк Дмитро Миколайович

Організатор Україна

Хірург-отоларинголог вищої категорії, Провідний спеціаліст Інституту VIRTUS

Ягельський Євген Валентинович

Організатор Україна

Лікар-отоларинголог вищої категорії, ЛОР-хірург клініки пластичної хірургії та естетичної медицини "Нове Тіло", співзасновник "Української асоціації ендоскопічної хірургії голови та шиї"

Про подію

До уваги оториноларингологів!

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас на другу зустріч Ukrainian FESS Club, яка буде присвячена цікавим випадкам в ендоскопічній ринохірургії.

Планується обговорення клінічних випадків, розгляд данних досліджень, відповідність КТ картини до інтраопераційної, розробка тактики та звичайно жива трансляція операцій.

Зустріч відбудеться у online форматі.  Будь ласка приймайте активну участь в обговоренні у коментарях на сторінці трансляції та у чаті YouTube. Також будемо раді врахувати ваші побажання в плануванні наступних зустрічей.

План оперативних втручань:

1. Третинна FESS хірургія при рецидивуючому поліпозному риносинуситі.

2. Поліпозно-запальний гемісинусит праворуч

Мiсце проведення

Університетська клініка

Університетська клініка - це сучасний лікувально-діагностичний центр з великим спектром медичних послуг, який забезпечить точну діагностику, якісне і комплексне лікування, комфортні умови перебування, і найголовніше - безпека пацієнтів. Наш професійний підхід, з використанням доказової медицини та передових технологій для діагностики та лікування забезпечить наших пацієнтом всім необхідним для якнайшвидшого одужання.

м. Київ, вул. Львівська 49

Дивитись на Google Maps  

Організатори

KARL STORZ

З моменту свого заснування в 1945 році сімейна компанія KARL STORZ перетворилася на світового виробника та дистриб'ютора ендоскопів, медичних інструментів та приладів. Асортимент ендоскопічного інструментарію для медицини людини та ветеринарії зараз налічує понад 15 000 найменувань продукції. Найновіші розробки KARL STORZ стосуються систем цифрової документації та комплексних концепцій операційних. Практикуючі лікарі з усього світу довіряють інноваційним рішенням від KARL STORZ!

Компанія «Біонорика»

Компанія «Біонорика» ‒ один із провідних світових виробників лікарських засобів рослинного походження. Наша мета полягає в тому, щоб зробити медицину більш природньою. Заради цього ми об’єднали сучасні дослідження у фармакології з цілющою силою рослин. Вже понад 80 років ми виробляємо ефективні препарати з високим рівнем доказаної ефективності.

Українська асоціація ендоскопічної хірургії голови та шиї

Українська асоціація ендоскопічної хірургії голови та шиї – громадська організація, яка створена для розвитку, навчання та популяризації в Україні та за її межами ендоскопічних технік хірургічного лікування патологій органів голови та шиї. Поширюємо нові методики, ділимося власним досвідом, проводимо навчальні науково-практичні мастеркласи.

Medtronіc

Medtronic є міжнародною компанією з понад 90 000 працівників у 150 країнах світу. Medtronic є світовим лідером у галузі медичних технологій. Компанія прагне відкривати доступ до медичних технологій, просувати інклюзію, розмаїття та справедливість і дбати про нашу планету.

Клінічна лікарня "Феофанія"

Клінічна лікарня "Феофанія" - це більше 50 років досвіду, лідерства і професіоналізму у медичній галузі

Інститут пластичної хірургії "VIRTUS"

Майже 30 років в Інституті VIRTUS наші лікарі повертають здоров’я і красу. Ми пропонуємо комбінацію хірургічних методик та інших можливостей сучасної медицини. І нині про нас говорять не рекламні ролики, а десятки тисяч голосів щасливих пацієнтів в ефірі «сарафанного радіо»! Операції, які провели наші хірурги, витримали перевірку часом і це – привід для професійної гордості!

Клініка сучасної пластичної хірургії «Nove Tilo»

У стінах центру «Nove Tilo» працюють висококваліфіковані професіонали c багаторічним досвідом, які проводять як естетичні, так і реконструктивні пластичні операції будь-якої складності, здійснюють ефективне лікування ЛОР-захворювань, а за допомогою медичної косметології омолоджують і покращують стан шкіри. Тут створені всі необхідні умови для зручності і комфорту пацієнтів: починаючи з консультацій суміжних фахівців, лабораторних обстежень, закінчуючи проведенням операцій і здійсненням всіх необхідних реабілітаційних заходів

Зв'яжіться з координатором з питань щодо події або для уточнення подробиць

Євгеній Медвецький
адміністратор