fbpx
Новина

21 Квітня 2021

Оптики HOPKINS® від KARL STORZ: Якість – Збереження цінності – Надійність

Система стрижневих лінз HOPKINS® від KARL STORZ зберігає вражаючу якість зображення з кожною новою оптикою. Компанія KARL STORZ має більше ніж 75-річний досвід роботи та є синонімом високих стандартів якості.

Іноваційні технології від KARL STORZ

  • Покращення якості оптик KARL STORZ за рахунок постійної оптимізації виробничих процесів та використання інноваційних матеріалів.
  • Точне налаштування оптичної системи з використанням новітніх технологій виробництва.
  • Чіткість деталей та точне відображення структури тканин на базі скоординованої взаємодії між оптикою KARL STORZ, джерелом світла та платформою камери IMAGE1 S ™.
  • Стійке до подряпин сапфірове скло в якості покривного скла для окуляру.
  • Антиблікове покриття для бездоганної видимості
  • Звичайні оптики HOPKINS® від KARL STORZ можна використовувати з усіма платформами камер, будь це HD, 4K або майбутні розробки. З оптикою від KARL STORZ, ви готові до наступного кроку згідно нашої філософії :«Майбутнє має традиції, традиції мають майбутнє» .

–     Якість та сервіс окуповуються:

Програма «ремонтної заміни» KARL TORZ створює замкнений цикл обслуговування: заміна оригінальної продукції забезпечує довгострокове зберігання ваших інвестицій за цінами ремонту. Ми будемо раді підібрати для вас чіткий розрахунок вартості. У довгостроковій перспективі витрати на ремонт знижуються, а термін експлуатації збільшується згідно з моделлю загальної вартості майна.

 

Контактна інформація:

KARL STORZ Україна

Телефон: +38 097 000 895 0

marketing@karlstorz.com.ua