fbpx
Новина

11 Березня 2020

Революція в лапароскопічних тренінгах: KARL STORZ і VirtaMed вийшли за межі VR симуляції

Туттлінген, Німеччина / Цюріх, Швейцарія, січень 2020 року: KARL STORZ, провідний виробник ендоскопії, і VirtaMed, світовий лідер у моделюванні медичної підготовки, представляють новий симулятор змішаної реальності, що приносить інновації в навчання лапароскопічним навичкам.

Довгострокова співпраця між KARL STORZ та VirtaMed у галузі медичного моделювання досягає важливої ​​віхи з розвитком LapTrainer – передового гібридного тренажера, розробленого для максимізації переваг моделювання в лапароскопії. Новий тренажер пропонує унікальний підхід до навчання, що дозволяє медичним працівникам набувати ключових навичок з підвищеною ефективністю шляхом повторення коротких симуляційних послідовностей. Зараз медичні працівники можуть практикувати позиціонування пацієнта, розміщення троакара та правильне налаштування команд OR в реальних умовах життя, оскільки тренажер має анатомічно правильну модель живота. Цей ендоскопічний тренінг використовує новітні дослідження комп’ютерної графіки, включаючи можливість візуалізації та маніпулювання всім животом.

LapTrainer включає в себе флагманські продукти KARL STORZ, такі як EndoCAMeleon®, багатофункціональний ендоскоп зі змінним кутом огляду, серії інструментів CLICKline та RoBi® та близько-інфрачервоні флуоресцентні зображення для чіткої диференціації ключових анатомічних структур від навколишніх органів за допомогою флюоресцентного агента ICG .

«Випередивши існуючі симулятори для лапароскопії, LapTrainer з черевною моделлю та реальним та якісним ендоскопічним обладнанням забезпечує чудову підготовку та навчання з лапароскопії. Навчання та підготовка хірургів є важливою частиною при співпраці з медичною спільнотою, і, слідуючи за цим, ми розширили нашу лінійку симуляторів віртуальної реальності. Для безпеки хірурга та доброго самопочуття пацієнта “, – зазначає доктор Peter Solleder, виконавчий директор Нових програм KARL STORZ.

Доктор Stefan Tuchschmid, співголова і засновник VirtaMed, зазначає: «Ми дуже пишаємось цим проектом, оскільки він поєднує в собі найкраще з тренувань з боксовими моделями  та тренінгами на кадаверах з перевагами тренувань з високою точностю імітації. Це ще один великий крок на нашому спільному шляху до поліпшення якості медичної підготовки, і ми раді запропонувати медичним працівникам тренажери найвищої якості та реалізму ». Співзасновник та засновник VirtaMed, доктор Raimundo Sierra, заявляє: «Взаємна довіра та спільне бачення вдосконалення підготовки хірургічних навичок лежать в основі нашої співпраці з KARL STORZ. Наша плідна співпраця призвела до захоплюючої нової глави у галузі лапароскопічних тренувань і є результатом винаходу найсучаснішого симулятора, який, я сподіваюсь, використовуватимуть лікарі у всьому світі ».

«Розвиток малоінвазивної хірургії безпосередньо пов’язаний з назвою KARL STORZ. Наша основна мета – це завжди покращувати догляд за пацієнтами, забезпечуючи передові технології та новітні методи навчання хірургів. З VirtaMed ми знайшли прекрасного партнера, з яким ми зможемо успішно реалізувати ці нові тренінгові рішення», – пояснює Gabriele Punner, директор VR Симуляції у KARL STORZ.

Співпраця між KARL STORZ та VirtaMed була розпочата в 2015 році, коли спеціалісти з ендоскопії вперше включили високоякісні артроскопічні, гінекологічні та урологічні тренажери в навчальні програми та програми продовження навчання, організовані в лікарнях та спеціалізованих навчальних центрах по всьому світу. LapTrainer також розширює багатодисциплінарну платформу тренажера KARL STORZ зараз у вісцеральну хірургію.

 • Реалістична графіка
 • Візуалізація високої точності
 • Моделювання всього живота, включаючи правильну фізичну поведінку всіх органів
 • Справжнє налаштування OR
 • Позиції пацієнтів: Тренделенбург, анті Тренделенбург та інші
 • Вільне розміщення троакара
 • Нова концепція зворотного зв’язку та реалістичне тактильне відчуття
 • Можливості навчання для одного користувача, а також для хірурга та асистента
 • Мотиваційний тренінг
 • Стислі навчальні кроки, засновані на концепції педагогічного навчання
 • Тренінг зосереджений на важливих хірургічних навичках, патологіях та ускладненнях
 • Відгуки про ефективність використання показників під час та після процедури

 

Про KARL STORZ SE & Co. KG

KARL STORZ SE & Co. KG, Туттлінген (Німеччина) є одним з провідних світових постачальників ендоскопів, ендоскопічних інструментів та приладів для більш ніж 15 спеціальностей в галузі людської медицини. Компанія також пропонує рішення для ветеринарної медицини та для промислового застосування. KARL STORZ розробляє, виготовляє та продає всю продукцію незалежно, і відома своїм далекоглядним дизайном, точною роботою та клінічною ефективністю. Родинну компанію заснував доктор медичних наук, почесний доктор Карл Шторц у Туттлінгені в 1945 році. У штаті компанії KARL STORZ, в штаб-квартирі компанії в Туттлінгені, працює 3000 людей і загалом 8 300 людей в усьому світі. Для отримання додаткової інформації відвідайте www.karlstorz.com.

Контактна інформація

KARL STORZ Україна

Телефон: +38 097 000 895 0

marketing@karlstorz.com.ua

 

Про VirtaMed

VirtaMed – відзначена нагородами швейцарська компанія з міждисциплінарним досвідом у галузі медицини та техніки. Високоякісні симулятори віртуальної реальності VirtaMed надають інструктивне навчання та оцінку різних малоінвазивних діагностичних та терапевтичних втручань у загальній хірургії, ортопедії, урології, акушерстві та гінекології. VirtaMed також створює спеціалізовані тренажери для медичних асоціацій та промисловості. Для отримання додаткової інформації відвідайте www.virtamed.com.

Контактна інформація

Phil Norris

Керівник відділу маркетингу та аналітики

phil.norris@virtamed.com

Телефон: +41 44 542 91 11

Джерело цієї статті